Cabernet Sauvignon Popela

Vino Popela Cabernet Sauvignon pozdní sběr 0,75

Nakupte si u nás vína

osobní odběry po celé ČR

 

cena za jeden karton 727.- Kč

sledujte naše slevy na : www.slevystacirny.czVíce zde: https://www.vinopopela.cz/nase-odrudy/zweigeltreb/

Pokud jste provozovna, IČ, FIRMA, Praha restaurace, nebo je naše víno určeno pro servis-gastronapište nám svojí firemní hlavičku a DIČ. Fakturu daňový doklad obdržíte přímo se zásilkou. 

Na výdejní místa Zásilkovna je možné poslat pouze 3 ks vína, mají omezení do 5 kg, ale zase je to opravdu nejširší siť výdejních míst po celé ČR. 

Doprava po celé ČR - víno přivezeme až do domu, do firmy, do kanceláře, do provozovny. Cena za dopravní služby je stanovena dopravcem podle váhy a místa převzetí, tj vámi udané PSČ. Výdejna Praha 1 na Národní třídě, vinotéka Praha 3 vám umožní osobně převzít víno ZDARMA, celé kartony. 

Víno na výdejny Uloženka mají omezení do 15 kg, pohodlně se vejdou 2 kartony vín, to je 12 lahví, vína vám také můžeme různě kombinovat, bílé, červené i růžové. Snadno, rychle a za přímé ceny, tak funguje naše služba Objednejte u nás moravské víno Popela.

Vína najdete v našem obchodě s vínem Praha. Nakupte tento měsíc kvalitní červené, bílé i růžové vínečko, máme ho ihned skladem.  Zákazníkům dodáváme exkluzivní vína, která se na trh dostávají jen v omezeném počtu. Převážně se jedná o vína přívlastková. 
Naše vína nekoupíte v žádném supermarketu ani večerce, benzínce.
Námi zastupovaní vinaři ctí tradiční postupy. Tvoří vína originálních chutí a vůní. JSME ORIGINÁLNÍ
BUDETE MÍT NOVÉ ZÁŽITKY - U vín z velkovýroby se klidně může stát, že vám chutě jednotlivých odrůd splývají. U našich vín se to nestane nikdy. Každý rok je tato červená odrůda originálem se znatelným rukopisem vinařez Perné
RARITA - Vína v naší nabídce se na trh dostávají jen v omezeném počtu. Cenernet sauvignon z Pálavy za přímé ceny vinaře, to odpovídá to celkové produkci sklepní produkce. Vinařské tratě. Vína každý rok můžete sledovat podle původu a vinařské tratě obce Perná na Pálavě
Ta pravá kvalitní vína z Moravy, Specializujeme se na menší a střední vinařství s osobním přístupem.
Formulář na vyplnění je zde! Budeme se vám ihned věnovat.