Viu Manent

Prodej vína ihned v centru Praha 1, v domě U Topičů

Víno Viu Manent Cabernet Sauvignon si kup zde

Viu Manent Cabernet Sauvignon si kup zde

Odrůdové červené víno, dobře dostupné již na tento víkend podle vinařství, máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1, v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených červených vín také zapomenout na čím dál tím populárnější míchaná vína - cuvée. 
Musím zde také připomenout, že existuje verze bez alkoholu, dealkoholické víno. 
Červená vína bez alkoholu jsou nyní velmi populární a u našich těhotných zákaznic. A já jako řidič se k nim velmi rád přidávám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky. Tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití. Cabernet máme rádi po celý rok. Červené víno odrůdy Cabernet Sauvignon je vhodné k podávání zvěřiny, hovězího masa, steaků, grilovaných tmavých mas, kozím a ovčím sýrům a měkkým sýrům s plísní. 
 
červené suché víno s vynikajícím charakterem a elegancí doprovází temná granátová barva s jiskrnými rubínovými odlesky a výrazné aroma lesních plodů, červené papriky a tabákové tóny podtržené vůní kakaa, koření a vanilky. Plné tělo vína s jemnými taniny a nádechem zralých třešní, vanilky a koření provází dlouhotrvající ovocný závěr.
 
Doporučujeme podávat k jehněčímu či hovězímu masu nejlépe grilovaným na venkovním grilu, stejně tak k dušenému jehněčímu či tvrdým sýrům.
 
Hrozny Cabernetu Sauvignon pochází z oblasti, která nabízí skvělé podmínky k dosažení nejlepší zralosti, z regionu Languedoc, kde 15-25 let staré vinohrady nabízí v nízké produkci (57 hl na hektar) toto báječné víno, které zrálo po šest měsíců v dubových sudech, ze 70 % amerických. Pro zachování co nejvíce původního přírodního charakteru nebylo víno filtrováno.
Chilské víno - Cabernet Sauvignon Gran Reserva 
 
Červené víno, suché, objem alkoholu 13 %, vinařství Viu Manent. Země původu: Chile. Vinařská oblast: Colchaqua Valley. Vinice: San Carlos. Vinice se nachází v blízkosti města Cunaco. Odrůda Cabernet Sauvignon zde byla vysázená téměř před 100 lety. Půda je naplaveninová s jílovito-písečnou strukturou. Hluboká a extrémně propustná půda má schopnost perfektně spravovat v průběhu roku dodávku vody k rostlině, což je pro pěstování odrůdy Cabernet Sauvignon velmi důležité. Vinná réva je vysazována v hustotě 4 800 hlav / ha. Listy jsou manuálně prostříhávány začátkem března, aby hrozny měly dobrou ventilaci a aby se sluneční paprsky v ranních hodinách dostaly lépe k hroznům.  
Zrání: 75% vína zraje 11 měsíců ve francouzských barikových sudech. 
Zbylých 25% vína zraje v oceli, aby se ve výsledném víně projevila ovocnost a svěžest. 
Archivace: Pokud je víno skladováno v optimálních podmínkách, vydrží ve skvělé kondici 8 let.
Vinifikace: Hrozny jsou sebrány, odstopkovány a přesypány do ocelových tanků, kde podstupují 3denní fermentaci s macerací 
při teplotě 10° C, aby došlo k co největší extrakci barviva a aromat. Alkoholová fermentace probíhá při kontrolované teplotě 25-27° C. 
Snahou je získat elegantní, přátelské, příjemné a dobře vyvážené víno. Nové víno je ponecháno při nakvašování na slupkách po dobu 
10 dní. Malolaktická fermentace probíhá přirozeně a je dokončena v sudech. Většina vína zraje v dubových sudech. Víno je před nalahvováním jemně filtrováno. 
Rubínová barva s fialovými odlesky. Vůně je krásně svěží s tóny červeného ovoce, višně, koření a jemné 
kůže. Chuť je středně plná, osvěžující a doslova pulzující životem. Víno má dobrou stabilitu, která přechází do perzistentního, hlubokého
a příjemného závěru. Zbytkový cukr: 2,5 g/l. 
GaDobrý společník ke grilovanému a pečenému masu. 
Ideální teplota k podávání: 16 - 18° C
 

Prodej vína Cabernet Sauvignon Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý Cabernet servis.