Aurelius bílé víno

AURELIUS, bílé víno z Pálavy

Nakupte si u nás vína

osobní odběry po celé ČR

Aurelius 2013 - Vinařská oblast Morava, podoblast Mikulovská,obec Perná, trať U spálené hospody, polosladké, Číslo šarže 2/13 - Alkohol 13 – extrakt 21,3 – cukr 32 – kyselina 7,2.

Chuť je výrazná, ovocně sladká s krásně vyváženou kyselinou. Víno Popela Praha. Doporučujeme k čerstvému ovoci a  zákuskům. Podávejte při teplotě 12 - 15C, Vinařská oblast Morava°, podoblast Mikulovská, Kategorie Vína, Výběr z hroznů, Vinařská Trať: Levá bavorská, Vinařská Obec, Perná, Charakteristika vína, Barva světle zelenožlutá, vůně intenzivní plná, harmonická. Chuť plná, dlouho doznívající, jemně kořenitá, s elegantní kyselinkou. Vhodné k archivaci. Kombinace s jídly, Víno se hodí pro slavnostní příležitosti. Dobře doplňuje hustší polévky, pokrmy s bílým masem a smetanové omáčky. Dále je vhodné k paštikám a k plodům moře. Teplota Skladování v temnu bez přístupu světla. Láhev by měla být uložena tak, aby byla zátka zalita vínem. Víno lze vypít hned nebo jej lze uložit do archivu na 5 a více let. Vinařství Stanislav Popela, obec Perná kusový a kartonový prodej vín pro firmy i jednotlivce,

 bílé víno na dnešní večer. Máme skvělé moravské víno z Pálavy, víno je z vinařské obce Perná, máme víno ihned skladem a za nejnižší internetové ceny v Praze. Objednávejte víno u nás pomocí jednoduchého formuláře dole. Víno pro vás okamžitě připravíme na expedici. Napište nám prosím své jméno, příjmení, pokud je víno na poslání na adresu, tak přesně ulici a PSČ. Pokud je poptávané víno určené na Rozvoz po Praze, dopište do poznámky jméno přebírajícího, den a čas, kdy chcete víno doručit. Objednejte si v Praze na rozvoz vína kolik chcete, tady žádné omezení není. 

Pokud jste provozovna, IČ, FIRMA, Praha restaurace, nebo je naše víno určeno pro servis-gastronapište nám svojí firemní hlavičku a DIČ. Fakturu daňový doklad obdržíte přímo se zásilkou. 

Na výdejní místa Zásilkovna je možné poslat pouze 3 ks vína, mají omezení do 5 kg, ale zase je to opravdu nejširší siť výdejních míst po celé ČR. 

Doprava po celé ČR - víno přivezeme až do domu, do firmy, do kanceláře, do provozovny. Cena za dopravní služby je stanovena dopravcem podle váhy a místa převzetí, tj vámi udané PSČ. Výdejna Praha 1 na Národní třídě, vinotéka Praha 3 vám umožní osobně převzít víno ZDARMA, celé kartony. 

Víno na výdejny Uloženka mají omezení do 15 kg, pohodlně se vejdou 2 kartony vín, to je 12 lahví, vína vám také můžeme různě kombinovat, bílé, červené i růžové. Snadno, rychle a za přímé ceny, tak funguje naše služba Objednejte u nás moravské víno Popela.

Formulář na vyplnění je zde! Budeme se vám ihned věnovat.